کتاب شروع ماکرو نویسی در اکسلعنوان کتاب: شروع ماکرو نویسی در اکسل

کتاب شروع ماکرو نویسی در اکسل در بر دارنده محتوای اصلی دوره های آموزشی ماکرو نویسی در اکسل، که توسط حامد قدیمی، نویسنده و Webmaster سایت آموزشی اکسل پرو Excelpro.ir ارائه میگردد، میباشد.

برای آشنایی با دوره های آموزشی اکسل و ماکرو نویسی در اکسل و مطالعه ی سرفصل ها به بخش “دوره های آموزشی”  مراجعه نمایید. و برای خرید دوره های آموزشی تصویری به بخش فیلم های آموزشی مراجعه کنید.

کتاب شروع ماکرو نویسی در اکسل توسط حامد قدیمی (نویسنده و وبمستر سایت اکسل پرو و مدرس دوره های آموزشی اکسل و ماکرو نویسی در اکسل) به زبان فارسی نوشته شده و در قالب کتابی دویست صفحه ای منتشر شده است. این کتاب شامل آموزش اصول و مقدمات ماکرو نویسی یا کد نویسی به زبان ویژوال
بیسیک در اکسل بوده و محتوای دوره های آموزشی ماکرو نویسی در اکسل، که به صورت اختصاصی توسط نویسنده و وبمستر سایت آموزشی اکسل پرو Excelpro.ir تهیه شده است میباشد. بدون شک کاربرد اکسل در اموری از جمله تهیه گزارشات، تحلیل داده ها، رسم نمودارها، تهیه فرمول شیت ها، انجام امور مهندسی، مالی، اداری، آماری و غیره برکسی پوشیده نیست، یادگیری ماکرو نویسی در اکسل نه تنها متخصصان را مجهز به ابزاری قدرتمند جهت انجام کلیه این امور مینماید بلکه این امکان را به کابران میدهد که نرم افزارهای تخصصی خود را ایجاد نمایند و فایل های اکسل مختص حرفه و سازمان خود به وجود آورند.
خواندن این کتاب به کلیه متخصصان که در حرفه خود از نرم افزار اکسل استفاده میکنند و یا افرادی که به دنبال یادگیری مهارت های کاربردی در حرفه خود هستند و همچنین به علاقمندان به کد نویسی و اکسل توصیه میشود. لازم به ذکر است، تنها دانش پیش نیاز به منظور مطالعه این کتاب، آشنایی با اکسل و روش استفاده از این نرم افزار میباشد لیکن کاربران حرفه ای تر بهره بیشتری از آموزش های این کتاب میبرند.

قیمت نسخه Pdf کتاب: ۴۰۰۰۰ (چهل) هزار تومان

پیشنهاد میشود پیش از خرید کتاب، فایل نمونه را دانلود و مطالعه نمایید تا اطمینان یابید که سرفصل های گنجانده شده در کتاب برای شما مناسب میباشد. برای دانلود فایل نمونه بر روی این لینک کلیک نمایید و در صورت پیش آمد هر سوال با ما تماس بگیرید.

برای خرید نسخه کامل الکترونیکی کتاب با فرمت Pdf از مسیر زیر پرداخت را انجام داده و سپس کتاب را از طریق ایمیل دریافت نمایید.

با توجه به غیر فعال بودن موقتی سیستم پرداخت آنلاین، لطفاً در صورت تمایل برای خرید فایل Pdf کتاب، وجه کتاب (معادل ۴۰,۰۰۰ چهل هزار تومان) را به شماره کارت ۹۱۵۸-۱۲۳۱-۰۶۱۲-۶۲۲۱ به نام حامد قدیمی واریز نموده، سپس عکس فیش واریزی خود را به Ghadimi.Hamed@gmail.com ارسال نمایید و کتاب را در اسرع وقت از طریق ایمیل دریافت کنید. با تشکر.

Excelpro VBA Book Buying

با آرزوی سربلندی و موفقیت.

 

۲ نظر

  1. ظفری

    باسلام. مطالب خیلی خوب بود.اما نسخه خلاصه کتاب رو پس از دانلود نتونستم باز کنم.چندبار هم دانلود کردم.سوال من این بود که میشه از طریق این نرم افزار محاسبات ساده ی ریاضی مثل۴عمل اصلی را انجام داد.مثلا یک سری داده اولیه بدیم بعد خودش طبق دستور ما برامون جمع وتفریق یا ضرب و تقسیم کنه و نتیجه رو بده؟بجای استفاده از دفتر و… حساب دستی میخوام این کار رو سیستمی انجام بدم. آیا این نرم افزار میتونه؟یا اگر خیر نرم افزار آسون با قابلیت دسترسی راحت وجود داره که بهم معرفی کنید؟ متشکر

    1. حامد قدیمی

      سلام، مجدداً امتحان کنید، لینک ها درست کار میکنند. بله، این قابلیت را دارد. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید؟